Typisch Haags!

Cultureel erfgoed

De Haagse ooievaar, het Binnenhof, ADO Den Haag en het koningshuis: allemaal horen ze bij Den Haag. Maar wat is nog meer 'typisch Haags'? In Den Haag vind je ook de landelijke politiek, maar waarom eigenlijk niet in de hoofdstad Amsterdam? 

Tijdens de museumles ‘Typisch Haags’ ontdekken leerlingen hoe Den Haag is ontstaan en is uitgegroeid tot de grote, multiculturele stad die het vandaag is. Aan de hand van speciale leskisten leren zij op interactieve wijze over de geschiedenis en de identiteit van Den Haag.

Prijs: € 80,00 per groep van 15 leerlingen. Het is mogelijk twee groepen tegelijkertijd te ontvangen.

 

Aanbieder

Haags Historisch Museum
Korte Vijverberg 7
2513 AB Den Haag

Neem contact op met
Ellen Heijne
0703123065
educatie@haagshistorischmuseum.nl
www.haagshistorischmuseum.nl

Beschikbaar

01-10-2023 tot 31-07-2024

Lesmateriaal:
Speel met de klas de quiz op www.haagsetijden.nl en leer zo nog meer over de geschiedenis van Den Haag!
Bekijk lesmateriaal
Onderwijs:
Geschikt voor Voortgezet Toon groepen
Praktijkonderwijs Geschikt voor PrO 1 Geschikt voor PrO 2 Geschikt voor PrO 3 Vmbo Geschikt voor VMBO 1 Geschikt voor VMBO 2 Geschikt voor VMBO 3 Havo Geschikt voor HAVO 1 Geschikt voor HAVO 2 Geschikt voor HAVO 3 Vwo Geschikt voor VWO 1 Geschikt voor VWO 2 Geschikt voor VWO 3
Geschikt voor Speciaal
Prikkelniveau:
Gemiddeld

Maatwerk mogelijk:
Ja
Ook avondvoorstelling:
Nee
Prijs:
€80 p/grp
Capaciteit:
30
Ringleiding aanwezig:
Nee
Rolstoel­toegankelijk:
Ja
Tijdsduur:
60 minuten