
Sirocco en het koninkrijk van de wind
Filmhuis Den Haag
Mediacultuur
Groep: 5-6
De twee onbevreesde zusjes Juliette en Carmen belanden per ongeluk in de fantasiewereld uit hun lievelingsboek. Daar veranderen ze in katten en worden ze van elkaar gescheiden. Met de hulp van zangeres Selma proberen ze hun weg te vinden. Zullen ze Sirocco ontmoeten? Is deze tovenaar even angstaanjagend als in het boek? En vooral: zullen ze ooit weer thuis komen?
Schitterende animatiefilm met echo’s van Spirited Away en Alice in Wonderland. Het meeslepende verhaal over twee dappere zusjes benadert op een betoverende en filosofische manier thema’s als familie, rouw en opgroeien.
In de filmzaal gaan we in gesprek over de belangrijke thema's uit de film en praten we met elkaar over fantasie.
Op zoek naar een aanvullende workshop? In de workshop 'Beeldtoveren in Filmhuis Den Haag (los te boeken) verbeelden leerlingen hun eigen verhalen in een animatiefilm.
Aanbieder
Filmhuis Den Haag
Spui 191
2511 BN Den Haag
Neem contact op met
Esta Barends
0703656030
educatie@filmhuisdenhaag.nl
www.filmhuisdenhaag.nl
Beschikbaar
06-10-2025 tot 17-07-2026