De Dinozoekers

Achref Adhadhi

Theater

Groep: 3-4, 5-6

De twee onderzoekers Dina en Dano zijn op zoek naar de ontbrekende delen van een baby triceratops en dromen over de titel: “Zoeker van het jaar”! Terwijl ze stukjes van de dino vinden, beseffen ze dat ze samen moeten werken voor het laatste stuk. Maar gaat dat ze lukken?

Een interactieve en informatieve voorstelling vol humor en slapstick. Over een denker en een doener die ondanks hun verschillen moeten leren samenwerken.

Desiree van Haaren en Achref Adhadhi kennen elkaar van de audiovisuele slapstickvoorstelling Dikkie Dik en ik waar ze zes jaar mee hebben opgetreden door heel Nederland en België. Samen doen ze veel projecten op basisscholen en werken ze als theaterdocent. Maar ook solo maken ze voorstellingen. Zo speelt Desiree in de voorstelling De Ridder Zonder Billen en Achref in Thuis Best en Kubus Kubus Kubus.

Aanbieder

Laaktheater
Ferrandweg 4T
2523 XT Den Haag

Neem contact op met
Andrea Clarke-Brown
070 393 33 48
educatie@laaktheater.nl
www.laaktheater.nl

Beschikbaar

01-10-2026 tot 30-06-2027

Lesmateriaal:
Er is een lesbrief beschikbaar
Bekijk lesmateriaal
Onderwijs:
Geschikt voor Primair Toon groepen
Niet geschikt voor Groep 1 Niet geschikt voor Groep 2 Niet geschikt voor Groep 3 Geschikt voor Groep 4 Geschikt voor Groep 5 Niet geschikt voor Groep 6 Niet geschikt voor Groep 7 Niet geschikt voor Groep 8
Geschikt voor Speciaal
Prikkelniveau:
Gemiddeld
Maatwerk mogelijk:
Nee
Rekening met visuele beperking:
Nee
Prijs:
€12 p/lln
Capaciteit:
140
Ringleiding aanwezig:
Nee
Rolstoel­toegankelijk:
Ja
Tijdsduur:
55 minuten