Koka Kola Rivier

De Toneelmakerij

Theater, Beeldende kunst

Groep: 7-8

Jaylano woont in Suriname, maar door omstandigheden logeert hij nu bij zijn neefje Kevin in Nederland. Kevin's ouders komen uit Suriname, alleen is hij er zelf nog nooit geweest. Via Jaylano leert Kevin het land van zijn voorouders kennen en dat blijkt behoorlijk anders te zijn dan hij het zich had voorgesteld. Terwijl Kevin leert dat de Koka Kola rivier niet echt plakt, maakt Jaylano kennis met Nederland. Tot Kevins verbazing vindt Jaylano dít juist een gekke plek. 

Dit is een muzikale voorstelling met veel humor over het verlangen naar de plek waar je vandaan komt. Kan je heimwee hebben naar een land dat je niet kent?

Aanbieder

Het Nationale Theater
Korte Voorhout 3
2511 CW Den Haag

Neem contact op met
Frauke van Opstal
088 356 53 17
fraukevanopstal@hnt.nl
www.hnt.nl/educatie

Beschikbaar

18-02-2027 tot 18-02-2027

Lesmateriaal:
De scholen die naar de voorstelling komen ontvangen het bijpassende lespakket 'Utopia'. Hierin werken de leerlingen met geuren, kleuren, beelden en teksten om een visuele collage te vormen met de zichzelf als middelpunt. Op aanvraag is er ook een workshop beschikbaar.
Onderwijs:
Geschikt voor Primair Toon groepen
Niet geschikt voor Groep 1 Niet geschikt voor Groep 2 Niet geschikt voor Groep 3 Niet geschikt voor Groep 4 Niet geschikt voor Groep 5 Niet geschikt voor Groep 6 Geschikt voor Groep 7 Geschikt voor Groep 8
Niet geschikt voor Speciaal
Prijs:
€11 p/lln
Capaciteit:
250
Ringleiding aanwezig:
Nee
Rolstoel­toegankelijk:
Ja
Tijdsduur:
75 minuten