SUPERMENS gezocht

Theater Sonnevanck

Theater, Muziek

Groep: 3-4, 5-6

SUPERMENS gezocht is een opzwepende muziektheater voorstelling over een meisje met een winkel. “Jij hebt de winkel, doe dan open!” Winkeltje spelen is het lievelingsspel van de klas. Chelsey is nerveus: haar eerste schooldag in een nieuwe klas. Sluit ze de winkel, willen ze naar binnen. Geeft ze korting, willen ze gratis. En speelgoed grissen ze uit haar handen. Ze lachen haar uit. “Wacht maar, ik haal mijn grote zus!”.  Voor haar zus Luca is iedereen bang; Luca bepaalt de regels en zit al in groep 7. Zij komt die kinderen wel even een lesje leren. Maar zullen ze daarna ooit nog met Chelsey willen spelen?

Aanbieder

Het Nationale Theater
Korte Voorhout 3
2511 CW Den Haag

Neem contact op met
Frauke van Opstal
088 356 53 17
fraukevanopstal@hnt.nl
www.hnt.nl/educatie

Beschikbaar

05-11-2026 tot 05-11-2026

Lesmateriaal:
Het educatiemateriaal biedt suggesties om de thema’s van de voorstelling het klaslokaal in te brengen en te verdiepen. In de foyer zal er zichtbaar gespeeld worden met de spelregels. Kunnen kinderen en volwassenen het goede blijven doen?
Bekijk lesmateriaal
Onderwijs:
Geschikt voor Primair Toon groepen
Niet geschikt voor Groep 1 Niet geschikt voor Groep 2 Geschikt voor Groep 3 Geschikt voor Groep 4 Geschikt voor Groep 5 Geschikt voor Groep 6 Niet geschikt voor Groep 7 Niet geschikt voor Groep 8
Geschikt voor Speciaal
Prikkelniveau:
Gemiddeld
Maatwerk mogelijk:
Ja
Rekening met visuele beperking:
Nee
Prijs:
€11 p/lln
Capaciteit:
250
Ringleiding aanwezig:
Nee
Rolstoel­toegankelijk:
Ja
Tijdsduur:
60 minuten