Wonderkamers: de game!

Beeldende kunst

Groep: 7-8

In 'Wonderkamers' gaan de leerlingen in tweetallen op pad met een tablet en spelen een museumgame door verschillende, thematische kamers. Het spel is een mix van digitale en hands-on opdrachten waarbij de leerlingen al doende meer te weten komen over verschillende kunstvormen.

Ze stralen op de catwalk, ontwerpen een museumgebouw of dansen met Mondriaan. Met de behaalde punten richten zij een digitale wonderkamer in met hun favoriete kunstwerken. De museumles komt in het hart van het Labyrint tot een spectaculair einde.

#digitalevaardigheden #museumgame #actiefleren

Aanbieder

Kunstmuseum Den Haag
Stadhouderslaan 41
2517 HV Den Haag

Neem contact op met
Sarah van Aggelen & Tahnee Fraser
070 338 11 20
reserveringen@kunstmuseum.nl
www.kunstmuseum.nl

Beschikbaar

07-09-2026 tot 16-07-2027

Lesmateriaal:
De link naar het voorbereidend lesmateriaal wordt per e-mail toegestuurd. Of ga direct naar de website: www.kunstmuseum.nl/indeklas
Bekijk lesmateriaal
Onderwijs:
Geschikt voor Primair Toon groepen
Niet geschikt voor Groep 1 Niet geschikt voor Groep 2 Niet geschikt voor Groep 3 Niet geschikt voor Groep 4 Niet geschikt voor Groep 5 Niet geschikt voor Groep 6 Geschikt voor Groep 7 Geschikt voor Groep 8
Niet geschikt voor Speciaal
Prijs:
€6 p/lln
Capaciteit:
35
Ringleiding aanwezig:
Nee
Rolstoel­toegankelijk:
Ja
Tijdsduur:
75 minuten