Music for Inner Peace

Palestrina's Missa Papae Marcelli

Muziek

Scheveningen

Het nieuwe professionele ensemble Aurora Vocis brengt de Missa Papae Marcelli, gedirigeerd door Silvère van Lieshout. Geerten Liefting improviseert op het authentieke Cavaillé-Col orgel.

Koorzang komt weer meer in de belangstelling te staan van een jonger publiek. Music for inner peace is een van de vele initiatieven om nieuwe generaties te verbinden met ons cultureel erfgoed.

Onder leiding van Silvère van Lieshout ziet het nieuwe ensemble Aurora Vocis het licht. Jij kunt als gast aanwezig zijn op zondagmiddag 17 mei om 17.00 uur, bij het ‘maiden concert’ van dit ensemble bestaande uit jonge professionals. Mail hiervoor naar info@acva.nl om een gratis persoonlijke uitnodiging te ontvangen. Let op: vol=vol!

Met als titel Music for inner peace staat onder andere de Missa Papae Marcelli van Giovanni da Palestrina op het programma. Deze compositie uit de 16e eeuw is een monument uit de muziekliteratuur en heeft een grote invloed gehad op de geschiedenis van de vocale muziek. Geerten Liefting zal op het unieke Cavaillé-Col orgel van de Waalse Kerk in Den Haag al improviserend reflecteren op de muziek van Palestrina, waardoor het verleden met het heden wordt verbonden. Dit concert wordt mede mogelijk gemaakt door de Academy of Vocal Arts.

Locatie
Waalse Kerk

Aanbieder

Academy of Vocal Arts
Haringstraat 60
2586 XZ

Neem contact op met
Daniëlle van Lieshout
0703249778
info@acva.nl
www.acva.nl

17 mei 2026
17.00 - 18.00